yeni-yil-mesaji

YENİ YIL MESAJI

Bir yılı daha geride bırakırken 2017 yılı Kürdler hem kendi iç ihaneti hem işgalcı Devletler emperyalist göçlerin onayını alarak KDP yi tasfiye yoluna giderek kürdistana saldirdılar topraklarını işgal edip en büyük ihaneti gerçekleştirdiler. Suriye savaş sahasında ABD nın kaybedişı savaşı tüm ortadoğu ya yaymak amacını güdmek Kudusu İsrailin başkentini ilan edip ı ortdoğudaki Halkları birbirlerine düşürmek ortdoğu sahasını savaş alanı yapmak amacını hedefledi.. İslam birliği topluluğu Türkiyede İstanbulda toplanarak Türkiyeyi dönem Başkanı seçtiler.

vali-yamandan-yeni-yil-mesaji

VALİ YAMAN’DAN YENİ YIL MESAJI

2016 yılını geride bırakırken, geleceğimizin teminatı çocuklarımız ve gençlerimizin daha huzurlu, mutlu ve müreffeh bir hayat sürmeleri

dunaysir-kulturten-yeni-yil-mesaji

DÜNAYSİR. KÜLTÜR.’TEN YENİ YIL MESAJI

Dünaysır Kültür Araştırma Derneği, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Aydin’nin mesajında şu görüşlere yer verdi. , ülkemizde adaletin ve hukukun egemen olduğu, demokrasinin tüm kurum ve kurallarıyla işletildiği, yasama, yürütme, yargı erklerinin ileri demokratik bir anlayışla birbirinden bir yıl dilemektedir.

sn-mardin-valisinin-yeni-yil-mesaji

Sn. Mardin Vali'sinin Yeni Yıl Mesajı

Yeni Yıl ile ilgili olarak Valimiz Sayın Mustafa Taşkesen bir mesaj yayınladı. Sayın Valimizin mesajı ;

stk-platformu-yeni-yil-mesaji-yayimlandi

STK Platform'u yeni yıl mesajı yayımlandı

Kızıltepe STK Platformu Başkanı Mehmet Şerif Öter, yeni yıl mesajı yayınladı.Mesajda şu ifadelere yer verildi.